| × | |
|
|
| Zanjan Rug Animal Tree Rare Motif Field | |
| Price | €860 |
| Dimensions | 159 * 300 cm |
| Weight | 19 kg |
| Circa | 1980 A.D |
| Color | Blue, Colorful |
| Material | All Wool |
| Origin | Northwest Iran |
| Pattern | Allover |
| × | |
|
|
| Zanjan Rug Animal Tree Rare Motif Field | |
| Price | €860 |
| Dimensions | 159 * 300 cm |
| Weight | 19 kg |
| Circa | 1980 A.D |
| Color | Blue, Colorful |
| Material | All Wool |
| Origin | Northwest Iran |
| Pattern | Allover |