| × | |
|
|
| Kermanshah Kilim Small Striped Pattern | |
| Price | €90 |
| Dimensions | 102 * 192 cm |
| Weight | 5 kg |
| Circa | 1990 A.D |
| Color | Beige, Black |
| Material | Wool on cotton foundation |
| Origin | West & Zagros Region |
| Pattern | Stripes |
| × | |
|
|
| Kermanshah Kilim Small Striped Pattern | |
| Price | €90 |
| Dimensions | 102 * 192 cm |
| Weight | 5 kg |
| Circa | 1990 A.D |
| Color | Beige, Black |
| Material | Wool on cotton foundation |
| Origin | West & Zagros Region |
| Pattern | Stripes |