| × | |
|
|
| Antique Qashqai Persian Bag Ivory Field Suzani Diamond Motifs | |
| Price | €570 |
| Dimensions | 68*68 cm |
| Weight | 2 kg |
| Circa | 1900 A.D |
| Color | Colorful |
| Material | All Wool |
| Origin | South & Southeast Iran |
| Pattern | Dual technique |
| × | |
|
|
| Antique Qashqai Persian Bag Ivory Field Suzani Diamond Motifs | |
| Price | €570 |
| Dimensions | 68*68 cm |
| Weight | 2 kg |
| Circa | 1900 A.D |
| Color | Colorful |
| Material | All Wool |
| Origin | South & Southeast Iran |
| Pattern | Dual technique |