| × | |
|
|
| Minimal Tribal Inscribed Vintage Persian Lori Runner Rug | |
| Price | €530 |
| Dimensions | 137*396 cm |
| Weight | 19 kg |
| Circa | 1965 A.D |
| Color | - |
| Material | All Wool |
| Origin | West persia |
| Pattern | - |
| × | |
|
|
| Minimal Tribal Inscribed Vintage Persian Lori Runner Rug | |
| Price | €530 |
| Dimensions | 137*396 cm |
| Weight | 19 kg |
| Circa | 1965 A.D |
| Color | - |
| Material | All Wool |
| Origin | West persia |
| Pattern | - |