| × | |
|
|
| Zanjan Rug | |
| Price | €130 |
| Dimensions | 120 * 198 cm |
| Weight | 5 kg |
| Circa | 1975 A.D |
| Color | Beige, Blue |
| Material | Wool on cotton foundation |
| Origin | Northwest Iran |
| Pattern | Multi Medallion |
| × | |
|
|
| Zanjan Rug | |
| Price | €130 |
| Dimensions | 120 * 198 cm |
| Weight | 5 kg |
| Circa | 1975 A.D |
| Color | Beige, Blue |
| Material | Wool on cotton foundation |
| Origin | Northwest Iran |
| Pattern | Multi Medallion |