| × | |
|
|
| Mint Sage Dense Pattern Vintage Persian Koliai Rug | |
| Price | €750 |
| Dimensions | 115*311 cm |
| Weight | 17 kg |
| Circa | 1975 A.D |
| Color | - |
| Material | Wool on cotton foundation |
| Origin | West persia |
| Pattern | - |
| × | |
|
|
| Mint Sage Dense Pattern Vintage Persian Koliai Rug | |
| Price | €750 |
| Dimensions | 115*311 cm |
| Weight | 17 kg |
| Circa | 1975 A.D |
| Color | - |
| Material | Wool on cotton foundation |
| Origin | West persia |
| Pattern | - |